Ліцензія НКЦПФР на провадження діяльності депозитарної установи.

Шановні Емітенти!
Повідомляємо, що Зберігачі цінних паперів, які мають намір продовжувати депозитарну діяльність після набрання чинності Законом “Про депозитарну систему України”, повинні до 12 жовтня 2013 року отримати ліцензію на провадження діяльності депозитарної установи.
Наш головний партнер – ТОВ “БУЛ-СПРЕД” вже має таку ліцензію.
Як повідомляє Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 09.10.2013.

Регулятор уважно відстежує всі складові впровадження депозитарної реформи та веде активну роботу з видачі ліцензій на ведення діяльності депозитарної установи. Станом на 8 жовтня 2013 року Комісія видала 252 нові ліцензії.
«Центральний апарат Комісії серйозно стурбований питанням переліцензування зберігачів та реєстраторів цінних паперів, адже ті з них, хто не отримає ліцензії депозитарних установ до 12 жовтня поточного року, можуть потрапити під ризики здійснення безліцензійної діяльності, за що передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. З метою запобігання зазначеним ризикам Комісією впродовж 2013 року велась широка та масштабна просвітньо-консультаційна робота зі зберігачами та реєстраторами на предмет діяльності профучасників при новій депозитарній моделі», – розповів Євген Воропаєв, член НКЦПФР.
Він додав, що значна частина ліцензіатів не дослухалась до рекомендацій Комісії щодо завчасного подання документів на отримання ліцензії на депозитарну діяльність. Внаслідок цього, на сьогодні із 356 зберігачів цінних паперів, 252 вже отримали нові ліцензії депозитарних установ.
«Комісія акцентує увагу зберігачів, які несвоєчасно подали документи на отримання депозитарної ліцензії, щодо необхідності в період з 12 жовтня до дати видачі такої ліцензії утриматись від дій, які можуть бути кваліфіковані як безліцензійна діяльність. Щодо нечисленної категорії профучасників, які не відреагували на необхідність отримання ліцензії нового зразка, Комісією планується проведення перевірок у жовтні-грудні поточного року», – сказав член Комісії.
Також Євген Воропаєв повідомив, що Комісія отримала інформацію від низки зберігачів щодо завершення їх діяльності на ринку цінних паперів. У той же час, Комісія планує низку заходів по відношенню до зберігачів, що невчасно подадуть документи, зокрема, регулятор буде перевіряти їх на предмет ведення безліцензійної діяльності з 12 жовтня 2013 року до моменту припинення ліцензії.

Слідкуйте за подальшими актуальними новинами на нашому сайті.

З повагою,

Голова Правління ПрАТ “МБК”(МБР)
Заступник директора ТОВ «БУЛ-СПРЕД»
(Зберігач-Торговець ЦП) Черненко Л.М.
Контактні телефони: 544-1777 т/ф., 516-8541, моб. 066-520-8300